Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Šípkový džem

Tento kulinársky skvost sa vyrába z bohato koncentrovaného extraktu šípok (62%), v kombinácii s cukrom (37%) a štipkou citrónovej šťavy (1%). Luxusný džem je pripravený z 55 g ovocia na 100 g výrobku, čím zaručuje intenzívnu chuť a vysoký obsah prirodzene sa vyskytujúcich vitamínov a antioxidantov. Celkové množstvo cukru v tomto džeme je minimálne 50 g na 100 g výrobku, vďaka čomu má príjemnú sladkosť a dlhú trvanlivosť bez použitia umelých konzervačných látok.

Šípkový Džem je preslávený svojou jemnou a vláčnou konzistenciou, ideálnou na roztieranie. Jeho hladká textúra a bohatá chuť sa výborne hodia na ranné palacinky, čerstvé pečivo, jogurty a dezerty. Džem okrem skvelej chuti zaujme aj žiarivo červenou farbou, ktorá dodá šmrnc každému stolovaniu.

Bez pridania aróm, farbív a konzervačných látok je Šípkový Džem čistý a prírodný produkt pre milovníkov kvality a zdravia. Šípky, z ktorých je džem vyrobený, sú známe svojimi liečivými vlastnosťami, podporujú imunitný systém a trávenie.

Tento džem je nielen zdravou voľbou pre každodenné stravovanie, ale aj skvelým darčekom pre fanúšikov prírody a tradičných receptov. Je to výnimočný spôsob, ako si vychutnať esenciu prírody bez toho, aby ste museli opustiť domov.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 220 g