Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Marhuľový džem

Táto klasika medzi ovocnými džemami si svojou výnimočnosťou získa srdce každého milovníka jemných a vyvážených chutí. Vyrobený z 75 % marhuľ, 22 % cukru a 3 % citrónovej šťavy, je tento džem pravou esenciou prírody uzatvorenou v každom pohári. S obsahom 83 g ovocia na 100 g výrobku a minimálne 40 g cukru na 100 g výrobkuponúka bohatú chuť a prirodzenú sladkosť, ktorú dolaďuje príjemná kyslosť z čerstvo vylisovanej citrónovej šťavy.

Marhuľový Džem nie je len lahodný, ale aj mimoriadne praktický. Jeho ľahká a roztierateľná konzistencia ho predurčuje na rôzne gastronomické využitia. Vyniká ako plnka do palaciniek, je skvelý na prípravu tort a zákuskov, kde jeho jemná textúra a vyvážené sladko-kyslé tóny naplno rozvinú svoj potenciál. Tento džem je perfektný aj na natieranie toastov či croissantov na sladké raňajky alebo desiatu.

Kvalitu džemu podčiarkuje aj záväzok k čistote – neobsahuje umelé arómy, farbivá ani konzervačné látky. Pri jeho výrobe sa používajú len čerstvé ingrediencie, čím je zaručená nielen skvelá chuť, ale aj vyššia nutričná hodnota.

Marhuľový džem je tak viac než len sladká pochúťka; je to zdravý doplnok stravy, ktorý obohatí každodenné menu o ovocné tóny. Vďaka svojej prirodzenej chuťovej profile je vhodný pre všetky vekové kategórie a skvelou voľbou pre rodiny, ktoré hľadajú zdravé alternatívy v rámci stravovania.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,00 €
Cena s DPH
Hmotnosť 220 g