Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Jahodový džem s chilli

Táto originálna kombinácia sladkých jahôd a pikantného chilli prináša do vašej kuchyne jedinečnú chuťovú dynamiku. Netradičný džem obsahuje 64 % jahôd, 32 % cukru, 2 % šťavy z citrónov a štipku chilli, ktorá mu dodáva pikantný šmrnc. Každá porcia je pripravená zo 150 g ovocia na 100 g výrobku, s celkovým obsahom cukru minimálne 60 g na 100 g výrobku, čím zaručuje bohatú a intenzívnu chuť.

Vďaka svojej nevšednej chuti je Jahodový Džem s Chilli ideálny na rôzne gastronomické experimenty. Výborne sa hodí na palacinky, kde kombinácia jahôd a chilli dokáže oživiť ich jednoduchú chuť. Jeho plná a jemne pikantná povaha ho predurčuje aj ako skvelú prílohu k mäsovým paštétam či pečivu, kde podčiarkne a doplní chuť mäsových produktov.

Tento džem je výbornou voľbou aj pri tvorbe dezertov, kde jemné chilli dodáva sladkým pochúťkam zaujímavý rozmer. Môžete ho použiť ako originálnu plnku do koláčov alebo ako netradičný topping na zmrzlinu, čím obohatíte tradičné sladkosti o pikantnú príchuť.

Jahodový Džem s Chilli sa vyrába bez pridania umelých aróm, farbív a konzervačných látok, čím je zaručená jeho čistota a vysoká kvalita. Táto prírodná sladkosť v spojení s jemným pikantným nádychom robí z džemu nielen lahodný, ale aj zdravý doplnok vášho jedálnička.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 220 g