Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Čučoriedkový džem

Tento luxusný produkt v sebe skrýva bohatú chuť čerstvo zozbieraných čučoriedok. S obsahom 70 % čučoriedok, 28 % cukru a 2 % šťavy z citrónov je tento džem dokonalou symbiózou sladkosti a jemne kyslastých tónov, čím získava charakteristický a nezameniteľný profil. Vyrobený z 93 g ovocia na 100 g výrobku a s celkovým obsahom cukru minimálne 56 g na 100 g si džem zachováva prirodzenú chuť a nutričné hodnoty čučoriedok.

Čučoriedkový džem nie je len chutný, ale aj všestranný v kuchyni. Jeho bohatá a hladká textúra ho predurčuje na ideálne využitie v koláčoch a rôznych dezertoch, kde môže slúžiť ako plnka alebo vrchná vrstva. Výborne sa hodí aj ako doplnok k mäsovým paštétam alebo ako jedinečná omáčka k pečenému mäsku, kde jeho jemne sladký a kyslastý charakter obohatí a doplní chuť jedál.

Bez umelých farbív, aróm a konzervačných látok je čučoriedkový džem prírodným produktom, ktorý vyniká v kvalite a čistote. Jeho výroba sa zameriava na zachovanie všetkých zdravotných prínosov čučoriedok, vrátane ich vysokého obsahu antioxidantov a vitamínov, známych svojimi prospešnými účinkami na zdravie očí a celkovú vitalitu.

Tento džem je dokonalou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prémiový, zdravý a chutný doplnok do svojej stravy. Jeho bohatá chuť a prirodzená sladkosť robia z neho obľúbenú pochúťku v každej domácnosti a jeho všestrannosť v kuchyni otvára dvere k množstvu kreatívnych kulinárskych experimentov.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 220 g