Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Brusnicový džem

Brusnice sú známe svojimi antioxidantmi a zdravotnými benefitmi, vrátane podpory imunitného systému a prevencie rôznych typov infekcií. Brusnicový Džem je tak nielen zdravou voľbou, ale aj vynikajúcou kulinárskou ingredienciou. Vďaka svojej robustnej chuti je ideálny k pečenému mäsu, kde jeho sladko-kyslá chuť dokonale dopĺňa bohaté arómy mäsa.

Tento džem je obzvlášť obľúbený v tradičnej kuchyni, kde sa často podáva s vianočným alebo večerným pečením, známym ako sviečková. Jeho jedinečná chuť je skvelá aj ako doplnok ku divine a hydine, kde jeho kyslasté tóny dokážu vyvážiť bohatosť pokrmov.

Bez pridania aróm, farbív a konzervačných látok ponúka brusnicový džem čistú, neupravenú chuť, ktorá je skvelou alternatívou k tradičným omáčkam a doplnkom. Jeho jemná, roztierateľná textúra ho robí ľahko použiteľným aj ako podklad na toastoch, bagetách alebo ako súčasť ranných raňajok.

Či už hľadáte dokonalý doplnok k vašim sviatočným jedlám, alebo len chcete oživiť svoje každodenné stravovanie, brusnicový džem je chutnou a zdravou voľbou, ktorá prináša chuť prírody priamo na váš stôl.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 220 g