Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Palina pravá 80g

Palina pravá (Artemisia absinthium) je tradičná bylina známa svojimi pozoruhodnými liečivými vlastnosťami, najmä v oblasti podpory tráviaceho systému. Tento 80-gramový balíček paliny ponúka prírodnú pomoc pri rôznych tráviacich ťažkostiach, ako sú strata chuti do jedla, nedostatok žalúdočnej kyseliny, zažívacie ťažkosti, poruchy žlčníka a dvanástnika, ako aj nadmerná plynatosť. Vďaka svojim antiseptickým a protizápalovým vlastnostiam sa palina pravá odporúča aj na výplachy ústnej dutiny pri chrípke a prechladnutí.

Pri príprave palinového čaju zalejeme 1 čajovú lyžičku byliny 250 ml horúcej vody (okolo 80 stupňov Celzia). Necháme lúhovať 8-10 minút a potom precedíme. Odporúča sa piť 1-3 šálky tohto čaju denne. Je dôležité dodržiavať odporúčané dávkovanie, pretože palina pravá je silná bylina a jej nadmerná konzumácia môže mať nežiaduce účinky. Dlhodobé užívanie tejto byliny sa neodporúča.

Osoby, ktoré by sa mali vyhnúť užívaniu paliny pravej, sú tehotné ženy, dojčiace matky a malé deti, pretože bylina môže mať na tieto skupiny negatívny vplyv.

Investícia do paliny pravej z našej ponuky predstavuje spoľahlivý spôsob, ako prirodzene podporiť a udržať zdravie vášho tráviaceho systému. Okrem liečivých účinkov ponúka aj príjemnú chuť, ktorá môže obohatiť vaše denné rituály čajových obriadov.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,50 €
Cena s DPH
Latinský názov Artemisia absinthium
Hmotnosť 80 g