Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie
Top

Bylinný mix bezobalova verzia 100g

Bylinný mix v bezobalovej verzii o hmotnosti 100 g ponúka výnimočnú kombináciu liečivých rastlín**, ktoré sú starostlivo vybrané pre ich terapeutické účinky a nádhernú arómu. Tento mix obsahuje bazu čiernu, lipu malolistú, dúšku materinu, repík lekársky, slez maurský, nechtík lekársky, mätu kučeravú, rumanček kamilkový, pľúcnik lekársky, pŕhľavu dvojdomú, prvosienku jarnú, šalviu lekársku, agát biely a ružu šípovú (plody aj lupene).

Tento bohatý bylinný mix je navrhnutý tak, aby podporil zdravie a pohodu pri každodennej konzumácii. Jeho úžasná chuť a vôňa zlepšujú nielen momentálnu náladu, ale aj celkové zdravie. Je zdrojom prirodzených antioxidantov, vitamínov a minerálov, ktoré sú dôležité pre podporu imunitného systému a zlepšenie tráviacej funkcie.

Na prípravu tohto aromatického čaju stačí zaliať jednu polievkovú lyžicu byliniek 300 ml horúcej vody (okolo 80 stupňov Celzia) a nechať lúhovať približne 10 minút. Tento proces zabezpečí, že všetky účinné látky sú efektívne extrahované do vody, čím sa zvyšuje terapeutický účinok nápoja. Bylinný čaj je možné konzumovať každý deň, ráno aj večer, pre dosiahnutie optimálnej rovnováhy a vitality.

Navyše, bylinkový mix je dodávaný v bezobalovej verzii, čo podporuje environmentálne udržateľné nákupné praktiky a znižuje ekologickú stopu spotrebiteľa.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 100 g