Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Bomba kečup

Bomba Kečup 500 ml je prírodný kečup, ktorý prináša plnú chuť a bohatstvo vitamínov v každej dávke. Tento výnimočný produkt je vyrobený z 50 % čerstvých paradajok a obohatený o jedinečnú zmes ingrediencií ako jablko, biela cibuľa, cvikla, cukor, vínny ocot, cesnak, morská soľ, mletá červená paprika, klinčeky, bobkový list a olivový olej. Každá zložka pridáva do tohto kečupu nielen zdravé benefity, ale aj nápadité chuťové nuansy, ktoré rozvíjajú jeho jedinečný profil**.

Vyrobený zo 125 g ovocia a zeleniny na 100 g produktu, Bomba Kečup sa pýši vysokým obsahom prírodných surovín, čím zaručuje, že každý, kto ho ochutná, získa maximum z jeho výživných a chuťových vlastností. Bez pridania umelých konzervantov a aditív, tento kečup je perfektnou voľbou pre každého, kto si potrpí na čistotu a kvalitu svojej stravy.

Tento kečup je nielen zdravou alternatívou k tradičným produktom na trhu, ale je aj výnimočne univerzálny. Hodí sa ako doplnok k mnohým jedlám, od hamburgerov a hot-dogov po grilované mäso a zeleninové pokrmy. Svojou plnou a bohatou chuťou dokáže povýšiť akýkoľvek pokrm na novú úroveň.

Bomba Kečup je vhodný pre deti aj dospelých, čím je ideálnou voľbou pre rodinné stolovanie. Jeho prirodzená sladkosť a jemné koreniny zaujmú chuťové poháriky všetkých vekových kategórií.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,00 €
Cena s DPH
Objem 500 ml