Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Aglio Olio Peperoncino

Predstavujeme vám našu špeciálnu zmes korenia Aglio Olio Peperoncino, ktorá je ideálnym doplnkom do vašej kuchyne. Táto zmes kombinuje tradičné chute stredomorskej kuchyne a dodá vašim jedlám jedinečný a autentický nádych.

Zloženie a kvalita Naša zmes Aglio Olio Peperoncino obsahuje starostlivo vybrané ingrediencie: cesnak, petržlenovú vňať, chilli vločky a maldonskú vločkovú soľ. Každá zložka je vybraná pre svoju vysokú kvalitu a schopnosť dodať jedlu výnimočnú chuť.

Všestranné použitie v kuchyni Táto zmes korenia je ideálna na prípravu rôznych pokrmov. Tradične sa používa pri príprave špagiet aglio olio e peperoncino, kde cesnak, chilli a petržlenová vňať vytvárajú dokonalú harmóniu chutí. Okrem toho je zmes skvelá do šalátov, slaných koláčov, na krevety či zapekané chlebíky. Jej univerzálne použitie z nej robí neoceniteľného pomocníka v každej kuchyni.

Jednoduché použitie Použitie zmesi Aglio Olio Peperoncino je veľmi jednoduché. Stačí pridať požadované množstvo do vášho obľúbeného pokrmu a nechať zmes uvoľniť svoje arómy. Táto zmes je navrhnutá tak, aby ste dosiahli skvelú chuť bez zbytočnej námahy.

Prečo si vybrať našu zmes Aglio Olio Peperoncino?

  • Kvalitné ingrediencie: Čerstvý cesnak, petržlenová vňať, chilli vločky a maldonská vločková soľ.
  • Všestranné použitie: Ideálna na špagety, šaláty, slané koláče, krevety a zapekané chlebíky.
  • Jednoduché použitie: Rýchly a jednoduchý spôsob, ako pridať chuť vašim jedlám.
  • Autentická chuť: Prináša do vašej kuchyne tradičné stredomorské chute.
Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Vypredané
4,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 50 g