Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Zlatobyľ obyčajná 80g

Zlatobyľ obyčajná je liečivá bylina s bohatou históriou v ľudovej medicíne, ktorá sa tradične používa na liečbu širokej škály zdravotných problémov. Jej liečivé vlastnosti sú obzvlášť výnimočné pri akútnych aj chronických chorobách obličiek, kde podporuje diuretický účinok a pomáha pri močopudnosti, dne a reumatizme. Zlatobyľ je prospešná aj pri liečbe chorôb pečene a žlčníka a zmierňuje silnú menštruáciu.

Zvonka sa zlatobyľ aplikuje ako kloktadlo alebo priamo na kožu, kde môže pomôcť pri liečbe kožných vyrážok a ekzémov. Vďaka obsahu antioxidantov táto bylina chráni bunky pred oxidačným stresom, čím prispieva k udržaniu celkovej vitality a zdravia.

Dávkovanie zlatobyle je jednoduché a efektívne. Stačí jednu polievkovú lyžicu sušenej zlatobyle zaliať horúcou vodou s teplotou 80°C v šálke. Pre optimálne účinky bylinku necháme luhovať približne 15 minút. Odporúčané je piť 2-3 šálky denne, čím podporíte svoje zdravie pri rôznych zdravotných ťažkostiach.

Zlatobyľ obyčajná je dar prírody, ktorý môže výrazne prispieť k normálnej funkcii močového ústrojenstva a u mužov podporiť funkciu prostaty. Je to ideálna voľba pre každého, kto hľadá prírodnú pomoc a posilnenie svojho zdravia prostredníctvom overených metód ľudovej medicíny.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,50 €
Cena s DPH
Latinský názov Solidago virgaurea
Hmotnosť 100 g