Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Vŕbovka malokvetá 100g

Vŕbovka malokvetá je liečivá rastlina obľúbená pre svoje blahodárne účinky na močové a tráviace ústrojenstvo. Je to výnimočný prírodný prostriedok najmä pri liečbe benígnej hyperplázie prostaty (BPH), kde pôsobí ako prirodzená podpora pri zlepšovaní funkcie prostaty, a je obzvlášť cenná po operačnom zákroku na prostate.

Vďaka svojim vlastnostiam znižovať vysoký krvný tlak a podporovať vylučovanie škodlivých látok z tela je vŕbovka vítaným pomocníkom nielen pre mužov, ale aj pre ženy trpiace na poruchy močových ciest. Táto bylinka je taktiež silný antioxidant, ktorý bojuje proti voľným radikálom a chráni bunky pred poškodením.

Dávkovanie vŕbovky malokvetej je jednoduché a efektívne. Stačí jednu polievkovú lyžicu sušenej bylinky zaliať horúcou vodou s teplotou 80°C v šálke. Necháme luhovať približne 15 minút a potom je čaj pripravený na pitie. Pre optimálne výsledky sa odporúča piť 2-3 šálky denne.

S vŕbovkou malokvetou získate spoľahlivého pomocníka v boji proti mnohým bežným zdravotným problémom. Je to ideálna voľba pre tých, ktorí preferujú prírodné metódy a chcú podporiť svoje zdravie bez zbytočného zaťaženia tela chemickými liekmi. Vďaka jej širokému spektru účinkov môže byť cenným doplnkom k vášmu dennému zdravotnému režimu.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Epilobium parviflorum
Hmotnosť 100 g