Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie
Top

Ruža šípová 180g

Vyskúšajte šípky (Rosa canina) v praktickom 180g balení, ktoré sú známe svojím vysokým obsahom vitamínov, najmä vitamínu C. Šípky sú cenným prírodným zdrojom, ktorý priaznivo vplýva na celkové zdravie a imunitu organizmu.

Bohatý zdroj vitamínov: Šípky obsahujú veľké množstvo vitamínu C, ktorý je kľúčový pre posilnenie imunitného systému. Pravidelné užívanie šípok pomáha zlepšiť odolnosť organizmu voči infekciám a chorobám.

Podpora imunitného systému: Šípky pôsobia preventívne proti chrípke a iným infekčným chorobám spojeným s horúčkou. Pomáhajú predchádzať paradentóze a ďalším problémom v ústnej dutine.

Podpora dýchacieho systému: Táto bylina priaznivo pôsobí na správnu činnosť dýchacieho systému a prispieva k celkovému zlepšeniu zdravotného stavu. Je ideálna na udržanie normálneho stavu organizmu počas chladných mesiacov.

Starostlivosť o pokožku a hojenie rán: Šípky podporujú zdravie pokožky a prispievajú k rýchlejšiemu hojeniu rán. Ich antioxidačné vlastnosti pomáhajú chrániť pokožku pred poškodením voľnými radikálmi a podporujú jej regeneráciu.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu podrvených šípok horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Šípky sú ideálnym prírodným doplnkom na posilnenie imunitného systému, podporu zdravia dýchacích ciest a starostlivosť o pokožku. Vyskúšajte ich liečivé vlastnosti a zlepšite svoje zdravie a pohodu prirodzenou cestou.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Rosa canina
Hmotnosť 180 g