Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Prvosienka jarná 40g

Predstavujeme prvosienku jarnú (Primula veris) v 40g balení, jeden z prvých kvetov, ktoré oznamujú príchod jari. Táto jemná a krásna bylina je známa svojimi liečivými vlastnosťami a je ideálnym pomocníkom pre vaše zdravie.

Podpora dýchacích ciest: Prvosienka jarná je vynikajúca pri podpore a liečbe ochorení dýchacích ciest. Pomáha uvoľniť hlieny a zmierniť kašeľ, čo z nej robí skvelú voľbu pri prechladnutí a chrípke.

Podpora srdcovej činnosti: Táto bylina tiež podporuje normálnu činnosť srdca, čo prispieva k celkovému kardiovaskulárnemu zdraviu. Pravidelné užívanie prvosienky môže pomôcť udržať vaše srdce zdravé a silné.

Antioxidačné vlastnosti: Prvosienka jarná patrí medzi antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť vaše telo pred škodlivými účinkami voľných radikálov. Antioxidanty sú dôležité pre udržanie zdravia buniek a prevenciu rôznych ochorení.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu prvosienky horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Preceďte a pite 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Prvosienka jarná je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú prírodné a efektívne prostriedky na podporu dýchacích ciest, srdcového zdravia a celkovej pohody. Vyskúšajte jej liečivé vlastnosti a užívajte si zdravie a vitalitu.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Primula veris
Hmotnosť 40 g