Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pŕhľava dvojdomá 70g

Objavte liečivú silu pŕhľavy dvojdomej (Urtica dioica) v praktickom 70g balení, ktorá je známa svojimi širokospektrálnymi zdravotnými účinkami. Táto všestranná bylina je cenným pomocníkom pri mnohých zdravotných problémoch a prispieva k celkovej pohode.

Podpora močových ciest: Pŕhľava má výrazné močopudné účinky, čo z nej robí ideálny prostriedok pri liečbe ochorení močových ciest. Pomáha pri odstraňovaní prebytočných tekutín z tela a podporuje zdravie obličiek a močového mechúra.

Podpora dýchacieho systému: Táto bylina je tiež účinná pri ochoreniach dýchacích ciest, kde pomáha uvoľniť dýchacie cesty a zmierňuje príznaky nachladnutia a chrípky. Je ideálna na zlepšenie dýchania a celkovú podporu dýchacej sústavy.

Zvýšenie tvorby mlieka a látková výmena: Pŕhľava je známa svojimi vlastnosťami na zvýšenie tvorby mlieka u dojčiacich matiek. Okrem toho podporuje látkovú premenu, čím prispieva k lepšiemu metabolizmu a celkovému zdraviu.

Jarné prečistenie organizmu: Táto bylina je ideálna na jarné prečistenie organizmu, pomáha detoxikovať telo a zlepšiť celkovú pohodu.

Vonkajšie použitie: Pŕhľava je tiež účinná na vonkajšie použitie pri popáleninách, vredoch, preležaninách, ekzémoch a vyrážkach. Jej protizápalové a hojivé vlastnosti pomáhajú rýchlejšie liečiť kožné problémy.

Podpora prirodzenej obranyschopnosti: Pŕhľava pozitívne pôsobí na celkový stav organizmu a podporuje prirodzenú obranyschopnosť tela, čím zlepšuje imunitný systém.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu pŕhľavy horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Pŕhľava dvojdomá je vynikajúcim prírodným prostriedkom na podporu močových ciest, dýchacieho systému, zvýšenie tvorby mlieka, zlepšenie látkovej premeny a celkové prečistenie organizmu. Využite jej liečivé vlastnosti na zlepšenie svojho zdravotného stavu a pohody.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Urtica dioica
Hmotnosť 70 g