Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Praslička roľná 60g

Objavte prasličku roľnú (Equisetum arvense) v 60g balení, známu svojimi mnohostrannými liečivými účinkami. Táto bylina je silne močopudná a ponúka množstvo zdravotných benefitov pre rôzne systémy ľudského tela.

Silné močopudné účinky: Praslička roľná je výnimočná svojimi schopnosťami rozpúšťať kamene a piesok v močových cestách. Podporuje zdravie močovej sústavy a pomáha pri problémoch s prostatou.

Podpora cievneho systému: Táto bylina čistí cievny systém a zabraňuje kornateniu ciev, čím podporuje zdravé srdce a krvný obeh. Je účinná pri zastavovaní krvácania z nosa, rán a hemoroidov.

Antioxidant a podpora zdravia: Praslička roľná má silné antioxidačné vlastnosti, ktoré chránia telo pred poškodením voľnými radikálmi. Podporuje zdravie dýchacieho systému, uzdravuje pokožku, nechty, vlasy a kĺby.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 čajovú lyžičku prasličky horúcou vodou s teplotou 80 °C. Nechajte lúhovať 8-10 minút, potom preceďte a nápoj je pripravený na konzumáciu. Odporúča sa piť 1-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Praslička roľná je vynikajúcim prírodným prostriedkom na podporu močovej sústavy, cievneho systému, zdravého dýchania a celkového zdravia pokožky, nechtov, vlasov a kĺbov. Využite jej liečivé vlastnosti a zlepšite svoje zdravie prirodzenou cestou.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,50 €
Cena s DPH
Latinský názov Equisetum arvense
Hmotnosť 60 g