Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Očianka rostkovova 100g

Vyskúšajte očianku rostvokovu (Euphrasia rostkoviana) v 100g balení, osvedčenú bylinu, ktorá je známa svojimi výnimočnými účinkami na zdravie očí. Táto bylina je ideálna pre všetkých, ktorí chcú podporiť zdravie svojho zraku a zároveň si užiť celkové osvieženie tela.

Podpora zdravia očí: Očianka rostvokova je najčastejšie používaná pri liečbe očných ochorení. Je účinná pri zápaloch očnej sliznice a spojiviek, preťažení očí, sčervenaní, zahnisaní, slzení a pooperačnej starostlivosti. Výplachy a obklady z očianky sú osvedčeným riešením na zmiernenie týchto ťažkostí.

Vnútorné použitie: Okrem vonkajšieho použitia je očianka vhodná aj na vnútorné užívanie. Pomáha udržiavať zrak v normálnom stave a zároveň poskytuje celkové osvieženie tela.

Jednoduchá príprava: Na prípravu nálevu zalejte 1 čajovú lyžičku očianky horúcou vodou s teplotou 80 °C. Nechajte lúhovať 8-10 minút, potom preceďte a nápoj je pripravený na konzumáciu. Odporúča sa piť 1-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Dávkovanie: Na jednu 2,5 dcl šálku dajte 1 čajovú lyžičku očianky, nechajte lúhovať 8-10 minút a po precedení podávajte. Pite 1-3 šálky denne.

Očianka rostvokova je vynikajúcou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenie na podporu zdravia očí a celkové osvieženie tela. Využite jej liečivé vlastnosti na zlepšenie svojho zraku a celkového zdravotného stavu.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Euphrasia rostkoviana
Hmotnosť 100 g