Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Nevädza poľná 60g

Predstavujeme nevädzu poľnú (Centaurea cyanus) v 60g balení, známu svojimi tradičnými liečivými účinkami. Táto bylina má močopudné a žlčopudné vlastnosti, ktoré pomáhajú pri rôznych zdravotných problémoch.

Podpora močových ciest a žlčníka: Nevädza poľná je účinná pri podporovaní funkcie močových ciest a žlčníka. Jej vlastnosti pomáhajú odvodňovať organizmus a podporujú vylučovanie žlče.

Liečba očných zápalov: Táto bylina sa tradične používa pri zápaloch a hnisavých očných ochoreniach, kde pomáha upokojiť a liečiť postihnuté oblasti.

Podpora trávenia: Nevädza poľná je známa aj ako horký liek pri nechutenstve a poruchách trávenia. Upokojuje sliznicu žalúdka a podporuje látkovú premenu, čím zlepšuje tráviace procesy.

Použitie pri žltačke: Táto bylina sa využíva aj pri liečbe žltačky, kde podporuje zdravé fungovanie pečene a látkovú premenu.

Použitie a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu nevädze horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 1-2 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Nevädza poľná je výborným prírodným riešením na podporu močových ciest a žlčníka, liečbu očných zápalov a zlepšenie celkového zdravia. Využite jej liečivé vlastnosti na zlepšenie svojho zdravotného stavu a pohody.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Centaurea cyanus
Hmotnosť 50 g