Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Nechtík lekársky 60g

Vyskúšajte výhody nechtíka lekárskeho (Calendula officinalis) v 60g balení, ktorý je cenným prínosom pre vaše zdravie. Táto bylina je známa svojimi účinkami na podporu žlčníka, pečene a tráviaceho systému, a je tiež výborná na vonkajšie použitie pri kožných problémoch.

Podpora žlčníka a pečene: Nechtík lekársky účinne pomáha pri poruchách funkcie žlčníka a pečene. Jeho schopnosť podporovať tieto orgány prispieva k ich správnemu fungovaniu a celkovému tráviacemu zdraviu.

Úľava pri tráviacich kŕčoch a bolestiach pri menštruácii: Táto bylina je tiež známa svojimi upokojujúcimi účinkami pri kŕčoch tráviacich orgánov a bolestiach pri menštruácii. Je ideálnym prírodným riešením na zmiernenie týchto nepríjemných stavov.

Vonkajšie použitie pri kožných problémoch: Nechtík lekársky je vynikajúci na zápalové a regeneračné procesy v koži, vrátane ošetrenia v ústnej dutine. Jeho hojivé vlastnosti pomáhajú urýchliť hojenie rán a zmierňujú zápaly, čím zlepšujú stav pokožky.

Príprava a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu nechtíka horúcou vodou s teplotou 80 °C. Prikryte a nechajte lúhovať 4-5 minút. Potom preceďte a pite 2 až 3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Nechtík lekársky je vynikajúcim prírodným prostriedkom na podporu funkcie žlčníka a pečene, úľavu pri tráviacich kŕčoch a bolestiach pri menštruácii, ako aj na ošetrenie kožných problémov. Využite jeho liečivé vlastnosti na zlepšenie svojho zdravia a pohody.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Calendula officinalis
Hmotnosť 60 g