Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Nátržník husí 50g

Objavte liečivú silu nátržníka husieho (Potentilla anserina) v 50g balení, ktoré je ideálne pre rôzne zdravotné aplikácie. Táto bylina je známa svojimi účinkami na uvoľnenie kŕčov hladkého svalstva a tlmenie bolesti pri mnohých problémoch tráviacej sústavy a ďalších zdravotných ťažkostiach.

Úľava pri tráviacich ťažkostiach: Nátržník husí účinne pomáha zmierňovať bolesť pri žalúdočných a črevných kolikách, obličkových a žlčníkových kameňoch, a tiež pri bolestiach pri menštruácii. Jeho schopnosť uvoľniť hladké svalstvo prispieva k rýchlej úľave a zlepšeniu celkového komfortu.

Liečba vonkajších poranení: Táto bylina sa tiež využíva na zastavenie krvácania z vonkajších rán, ošetrenie pomliaždenín a opuchov. Je ideálna na vonkajšie použitie pri rôznych drobných poraneniach a zápaloch kože.

Podpora pri hnačke a ústnych problémoch: Nátržník husí je účinný aj pri hnačke a môže byť použitý na kloktanie pri bolestiach v ústnej dutine, paradentóze a bolestiach zubov. Jeho protizápalové a hojivé vlastnosti pomáhajú pri rýchlom zlepšení týchto ťažkostí.

Použitie a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu nátržníka horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 1-2 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Nátržník husí je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenia na uvoľnenie kŕčov, zmiernenie bolesti a liečbu rôznych zdravotných problémov. Využite jeho liečivé vlastnosti na podporu vášho zdravia a pohody.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Potentilla anserina
Hmotnosť 50 g