Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Ľubovník bodkovaný 100g

Ľubovník bodkovaný (Hypericum perforatum) v 100g balení je výnimočná bylina známa svojimi širokospektrálnymi liečivými vlastnosťami. Táto rastlina je osvedčeným pomocníkom pri rôznych zdravotných problémoch, od tráviacich ťažkostí až po psychické problémy.

Podpora tráviacej a močovej sústavy: Ľubovník bodkovaný je mimoriadne účinný pri liečbe ochorení tráviacej sústavy a porúch močových ciest. Pomáha pri zmiernení tráviacich problémov a podporuje zdravé fungovanie močových orgánov.

Zlepšenie mentálneho zdravia: Táto bylina je známa svojimi pozitívnymi účinkami na nespavosť, podráždenosť, migrény a depresie. Je prirodzeným antidepresívom, ktoré pomáha zlepšiť náladu a zmierniť psychické napätie.

Podpora menštruačného cyklu: Ľubovník tiež priaznivo pôsobí pri menštruačných poruchách, čím pomáha regulovať menštruačný cyklus a zmierňovať sprievodné nepríjemnosti.

Zlepšenie krvného obehu a dýchacieho systému: Ľubovník podporuje normálnu činnosť kardiovaskulárneho systému a zlepšuje krvný obeh, čím prispieva k celkovému kardiovaskulárnemu zdraviu. Podporuje aj zdravie dýchacieho systému.

Vonkajšie použitie: Zvonka sa ľubovník používa na rany, popáleniny a hemoroidy, kde jeho hojivé vlastnosti urýchľujú regeneráciu tkanív a zmierňujú bolesť.

Použitie a dávkovanie: Na prípravu čaju pridajte 1 čajovú lyžičku ľubovníka do 2,5 dcl takmer vriacej vody. Nechajte variť 1 minútu, potom zakryte a nechajte lúhovať ešte 4-5 minút. Preceďte a pite 2-3-krát denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Ľubovník bodkovaný je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú prírodné a efektívne prostriedky na podporu fyzického a mentálneho zdravia. S jeho pomocou môžete využiť liečivé sily prírody na zmiernenie mnohých bežných zdravotných problémov.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,50 €
Cena s DPH
Latinský názov Hypericum perforatum
Hmotnosť 100 g