Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Levanduľa s ružou

Tento exkluzívny sirup kombinuje extrakt z levandule úzkolistej (40 %) a ruže šípovej (12 %) s pridaním cukru (38 %) a šťavy z čerstvo odštavených citrónov (10 %), čím vytvára nápoj, ktorý je nielen pôžitkom pre chuťové poháriky, ale aj pre dušu.

Sladká, ale vyvážená chuť s minimálne 38 g cukru na 100 ml sirupu vyniká v každom použití. Levanduľa je známa svojimi relaxačnými vlastnosťami a schopnosťou pokojiť myseľ a telo, zatiaľ čo ruža šípová pridáva jemnú, ale výraznú kvetinovú chuť, ktorá obohacuje celkový dojem.

Bez prídavku umelých aróm, farbív a konzervačných látok je tento sirup vyrábaný s dôrazom na prirodzenosť a kvalitu. Prípadné zakalenie sirupu je prirodzeným javom, spôsobeným použitím čerstvej citrónovej šťavy a čerstvých macerátov z byliniek, čo je znakom čistoty a autenticity.

Sirup je ideálny na zriedenie v pomere 1:10, čo umožňuje jeho využitie ako:

  • Osviežujúci letný nápoj
  • Súčasť kokteilov
  • Prísada do dezertov
  • Aromatizovaná voda na denné pitie

Levanduľa s Ružou Sirup je nielen vynikajúcim doplnkom k vášmu stolovaniu, ale aj štýlovým a zdravým spôsobom, ako pridať eleganciu a pôžitok do každodenného života. Jeho všestrannosť a príjemná chuť robia z tohto sirupu obľúbenú voľbu pre všetky vekové skupiny.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
5,00 €
Cena s DPH
Objem 500 ml