Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Ďatelina lúčna 35g

Ďatelina lúčna (Trifolium pratense) v 35g balení je osvedčenou bylinou, ktorá sa tradične používa pre svoje dezinfekčné a sťahujúce vlastnosti. Táto bylina je vyhľadávaná pre podporu zdravia dýchacích ciest, pokožky a pri reumatických ťažkostiach. Aj keď sú niektoré zdravotné tvrdenia neschválené podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006, tieto informácie môžete nájsť v historických encyklopédiách a herbároch.

Podpora dýchacích ciest: Ďatelina lúčna je tradične používaná na zmiernenie zápalu priedušiek a iných dýchacích ťažkostí. Jej účinky pomáhajú upokojiť a podporiť zdravie priedušiek.

Starostlivosť o pokožku: Táto bylina sa aplikuje aj zvonka na zapálené a hnisajúce rany, ekzémy a iné kožné problémy. Vďaka svojim sťahujúcim vlastnostiam pomáha čistiť a regenerovať pokožku.

Reumatizmus: Ďatelina lúčna je využívaná aj na zmiernenie príznakov reumatizmu, kde jej protizápalové vlastnosti prispievajú k úľave od bolesti a zápalu kĺbov.

Použitie a dávkovanie: Na prípravu odvaru zalejte 1 polievkovú lyžicu sušenej ďateliny vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Tento produkt je ideálny pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenia pre svoje zdravotné problémy a chcú využiť tradičné bylinkové znalosti. Ďatelina lúčna ponúka všestranné využitie pre podporu vnútorného aj vonkajšieho zdravia.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Trifolium pratense
Hmotnosť 35 g