Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Bylinkový mix 600g

Objavte harmonickú symfóniu prírodných tónov s naším Bylinkovým Mixom 600 g, ktorý prináša zmes vybraných liečivých rastlín známych pre ich mnohostranné zdravotné benefity.

Tento bohatý mix obsahuje bazu čiernu, lipu malolistú, dúšku materinu, repík lekársky, slez maurský, nechtík lekársky, mätu kučeravú, rumanček kamilkový, pľúcnik lekársky, pŕhľavu dvojdomú, prvosienku jarnú, šalviu lekársku, agát biely, a ružu šípovú (plody aj lupene). Každá z týchto bylín bola starostlivo vybraná na základe jej unikátnych liečivých vlastností a prínosov pre zdravie.

Naša bylinná zmes je ideálna pre tých, ktorí hľadajú prírodné riešenia na podporu dobrého zdravia a pohody. Bylinky v našom mixe sú známe svojou schopnosťou podporovať imunitný systém, zlepšovať trávenie, zmierňovať stres a napomáhať relaxácii. S týmto čajom si môžete užívať nielen jeho lahodnú chuť a vôňu, ale aj pocit vnútornej harmónie a pokoja, ktorý prináša.

Príprava čaju je jednoduchá a rýchla. Stačí zaliať jednu polievkovú lyžicu bylinnej zmesi 80-stupňovou vodou a nechať lúhovať približne 10 minút. Tento čaj môžete piť každý deň ráno aj večer, čím si zabezpečíte svieži štart do dňa a pokojný večer plný relaxácie.

Bylinkový Mix 600 g je nielen skvelou voľbou pre osobnú spotrebu, ale aj vynikajúcim darčekom pre tých, ktorí ocenia prírodné produkty. Jeho bohaté zloženie a všestranné použitie robia z neho nepostrádateľný produkt pre každého milovníka byliniek.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
32,00 €
Cena s DPH
Hmotnosť 600 g