Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Pestrec mariánsky drvený 100g

Predstavujeme vám pestrec mariánsky (Silybum marianum) v praktickom 100g balení. Táto bylina je osvedčeným pomocníkom pri rôznych zdravotných problémoch, najmä vďaka svojim detoxikačným a ochranným účinkom na pečeň.

Podpora pečene: Pestrec mariánsky je známy svojím pozitívnym vplyvom na pečeň. Pomáha ju detoxikovať, posilňuje jej funkciu a podporuje regeneráciu. Je ideálny pre ľudí, ktorí hľadajú prírodný spôsob, ako zlepšiť zdravie svojej pečene.

Zníženie cholesterolu: Táto bylina účinne znižuje hladinu cholesterolu, čo prispieva k lepšiemu kardiovaskulárnemu zdraviu. Pomáha chrániť žily a cievy, čím znižuje riziko srdcových chorôb.

Podpora trávenia a vylučovania: Pestrec mariánsky zlepšuje trávenie a reguluje vylučovanie. Jeho účinky zahŕňajú čistenie črevného traktu a podporu tvorby enzýmov, čo prispieva k celkovému tráviacemu zdraviu.

Ochrana a regenerácia: Táto bylina chráni žily a cievy, podporuje tvorbu enzýmov a pomáha obnovovať sliznicu maternice. Jej všestranné účinky z nej robia cenného pomocníka pri rôznych zdravotných ťažkostiach.

Dávkovanie: Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame užívať ráno nalačno 1 polievkovú lyžicu rozdrvených semienok pestreca mariánskeho, zapitú vlažnou vodou. Odporúča sa užívať 3 až 4-krát denne, ideálne pred jedlom, počas 2 týždňov.

Pestrec mariánsky je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú prírodné metódy na podporu zdravia pečene, zníženie cholesterolu a zlepšenie trávenia. Vyskúšajte jeho liečivé vlastnosti a zlepšite svoj zdravotný stav a pohodu.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
4,00 €
Cena s DPH
Latinský názov Silybum marianum
Hmotnosť 100 g