Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Mäta pieporná 60g

Objavte mätu piepornú (Mentha piperita) v praktickom 60g balení, ideálnom pre každodenné použitie. Táto bylina je známa svojimi všestrannými liečivými účinkami, ktoré ponúkajú úľavu pri rôznych zdravotných problémoch a podporujú celkovú pohodu.

Podpora trávenia: Mäta pieporná je účinná pri poruchách trávenia a plynatosti, čím pomáha zmierniť žalúdočné ťažkosti a zlepšiť tráviaci proces. Je ideálna na upokojenie tráviaceho traktu a podporu správneho trávenia.

Relaxácia a upokojenie: Táto bylina prispieva k optimálnej relaxácii a pomáha upokojiť pri škriabaní v hrdle a hltane. Jej upokojujúce vlastnosti sú prospešné pre tých, ktorí hľadajú prirodzené riešenia na zmiernenie nervového napätia a podráždenosti.

Podpora imunitného systému: Mäta pieporná podporuje obranyschopnosť organizmu, čo pomáha posilniť imunitný systém a chrániť telo pred bežnými ochoreniami. Je to skvelý spôsob, ako prirodzene zvýšiť svoju odolnosť voči infekciám.

Dýchacia sústava: Mäta pieporná pozitívne ovplyvňuje činnosť dýchacej sústavy, čo je užitočné najmä pri nachladnutí a problémoch s dýchaním. Pomáha uvoľniť dýchacie cesty a zmierniť nepríjemné príznaky spojené s respiračnými ochoreniami.

Použitie a dávkovanie: Na prípravu čaju zalejte 1 polievkovú lyžicu mäty horúcou vodou s teplotou 80 °C a nechajte lúhovať 10-15 minút. Odporúča sa piť 2-3 šálky denne pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Mäta pieporná je ideálnym riešením pre tých, ktorí hľadajú prírodné a efektívne prostriedky na podporu trávenia, relaxáciu a celkové zdravie. S jej pomocou môžete využiť liečivé sily prírody na zmiernenie mnohých bežných zdravotných problémov.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
3,50 €
Cena s DPH
Latinský názov Mentha piperita
Hmotnosť 60 g