Tento web používá cookies, prehliadaním webu súhlasíte s ich použitím. Beriem na vedomie

Bylinkový mix "S textom" 250g

Prebuďte svoje zmysly s Bylinkovým mixom "S textom", kde každý 250-gramový balíček predstavuje dokonalú symfóniu vybraných liečivých rastlín. Tento produkt je špeciálne zložený z tradičných bylín ako baza čierna, lipa malolistá a dúška materina, ktoré sú známe svojimi úžasnými vlastnosťami podporujúcimi zdravie.

Zároveň v zmesi nájdete aj menej tradičné, ale nemenej účinné byliny ako slez maurský a nechtík lekársky, ktoré pridávajú k zmesi nielen bohaté aromatické tóny, ale aj výrazné terapeutické benefity.

Na prípravu tohto lákavého čaju stačí jednoducho zaliať jednu polievkovú lyžicu byliniek teplou vodou o teplote 80 stupňov. Počas desiatich minút lúhovania sa uvoľnia všetky dôležité esencie, ktoré premenia vodu na liečivý nápoj. Odporúčame začleniť pitie tohto čaju do vašej dennej rutiny, čím podporíte nielen fyzické, ale aj psychické zdravie.

Tento bylinkový čaj je ideálny na každodenné pitie, a to ráno pre povzbudenie na začiatok dňa alebo večer pre pokojný spánok.

Využitie našich prémiových byliniek zaručuje nielen úžasný chuťový zážitok, ale aj maximálne využitie liečivých účinkov prírody. Každý šálka tohto bylinkového čaju je plná ingrediencií, ktoré posilňujú imunitný systém, podporujú relaxáciu a zlepšujú celkové zdravie. Naša zmes byliniek je vyvážená tak, aby ponúkla to najlepšie z prírody v každom dúšku.

Nemáte zvolený parameter
Dostupnosť: Skladom
16,50 €
Cena s DPH
Hmotnosť 600 g
Vyberte si text Zdravie z prírody